درباره ما

فصل یک چیست؟

"فصل یک" با هدف ایجاد پلتفرمی اختصاصی برای کتاب خوان ها و نویسنده های فارسی زبان در سال 1398 آغاز به کار کرده است. از آنجایی که وجود یک وبسایت اختصاصی که بتواند پاسخگوی نیاز کاربران فارسی زبان که به خواندن و نوشتن داستان و رمان علاقه مندند احساس می شد و ما به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه این خلا را احساس می کردیم تصمیم گرفتیم که محیطی برای دوستداران کتاب و کتاب خوانی و به منظور رشد استعدادهای فردی جوانان و نوجوانان فراهم آوریم.

وب سایت "فصل یک" در واقع یک شبکه اجتماعی برای ارتباط میان نویسندگان و خوانندگان و علاقمندان کتاب است. بستری که سایت "فصل یک" فراهم آورده است امکان ارتباط موثر را بین نویسندگان رمان و داستان و خوانندگان آن ها و نقد و بررسی و پیشنهادات را بوجود آورده است.

شما به عنوان یک نویسنده می توانید نوشته و داستان های خود را به اشتراک بگذارید و از طریق سایت با مخاطبین خود به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید و سطح نوشته خود را از طریق مطالب آموزشی سایت بهبود بخشید. اگر نویسنده نیستید اما به خواندن کتاب علاقمندید نیز می توانید از نویسندگان سایت با خواندن مطالب آن ها و نوشتن دیدگاه های خود حمایت کنید.

آرمان فصل یک رشد استعدادهای جوانان و اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در کشور است و امید داریم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در این مسیر برداریم.

  

تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.