لیست آخرین پیام های Writer_crow

Writer_crow
۶ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۸

بالاخره کاور و عنوان رمانم رو عوض کردم. خیلی سعی کردم این کار رو بذارم برای وقتی که کامل تمومش کردم و توی روند ویرایش کردن اسمش رو عوض کنم، ولی دیگه نتونستم صبر کنم. به هر حال، داستان هنوز همونه

Writer_crow
۲۰ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۲۶

+رد شدم و هیچ وقت پام رو توش نذاشتم. گاهی تصویر می کردم که بالای برجم و این بار اون رو در قالب داستان زنده کردم. همین :))

Writer_crow
۲۰ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۲۴

در رابطه با داستان جایی بر فراز شهر: من این داستان رو برای مسابقه جایزه داستان تهران نوشتم؛ مسابقه ای که همونطور که از اسمش هم معلومه موضوعش شهر تهرانه. خواستم بعد از اینکه مهلتش تموم شد داستان رو آپلود کنم که دست زیاد نشه، ولی دیگه دلم طاقت نیاورد .-. این داستان از نظر خودم با سبک نوشتاریم خیلی فرق می کنه. از دیالوگ هاش گرفته تا حال و هواش. این دومین تجربه‌م توی نوشتن داستان عاشقانه بود که بر خلاف تجربه اولم، اونقدرا هم بد نشده. بارها ویرایشش کردم، در واقع بیشتر از همه داستان هایی که تا به حال نوشتم (رمانم که یه قضیه دیگه‌س. وقتی تموم شد اون رو حتی سختگیرانه تر درست می کنم :]) حالا شاید براتون سوال پیش بیاد که چرا اون مکان ها رو برای فضای داستان انتخاب کردم. منیریه که برام کاملا آشنایی داره؛ از دو تا حوض مستطیلی شکلش تا اون پسر ماهیگیر که در واقع یه ساعت آفتابیه و چند سالی میشه که دیگه اونجا نیست. موقع نوشتن داستان می تونستم یخی که روی حوضش شکل گرفته رو حس کنم، چون یادمه که توی سال های دبستان هر روز از کنارش رد می شدم و گاهی هم دستم رو روش می کشیدم. ولی درباره برج آزادی زیاد مطمئن نیستم. یکی از دلایلش این بود که برج آزادی یکی از معروف ترین ساختمون های تهرانه، ولی دلیل دیگه‌ش اینه که من چندین بار از کنارش+

Writer_crow
۱۰ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۹

احتمالش خیلی زیاده که اسم رمانم رو عوض کنم؛ احتمالا بعد از اینکه تمومش کردم که خیلی هم نمونده. یکی از اسم هایی که مد نظرمه "کلبه ای میان گندم ها"س. به جز این هم قصد دارم یه کاور براش طراحی کنم که ایده اولیه‌ش هم توی ذهنم هست. قبلا سعی کردم این کار رو بکنم، ولی حقیقتش خوب پیش نرفت. یکی از دلایلش اینه که تصویر خیلی واضحی از شخصیت های اصلیم (به جز آرینا) ندارم. به هر حال سعیم رو می کنم :)

Writer_crow
۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۹

از اونجا که امتحان های ترم و تیزهوشان و ورودی‌م نزدیکن ممکنه کمتر وقت کنم بنویسم، ولی بعد از امتحانات دوباره بیشتر می نویسم و فصل های جدید رمان رو آپلود می کنم :)

Writer_crow
۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۳

گویا رکورد تعداد کلمه های توی رمانم رو شکستم :} قبل از این یه رمان نصفه کاره نوشته بودم که وقتی حدودا ۲۳۰۰۰ کلمه ازش نوشتم ولش کردم، ولی الان تونستم حتی توی زمان کمتری رکورد تعداد کلمه ها رو توی این یکی بشکنم :))

Writer_crow
۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

از اونجایی که مدرسه ها باز شده کمتر وقت می کنم داستان بنویسم و به خاطر همین احتمالا منتشر شدن فصل های دیگه روی تاریک انزلی بیشتر طول می کشه، با این حال سعی می کنم حداقل هفته ای یه فصل بنویسم :)

Writer_crow
۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

در حال حاضر دارم روی سه تا رمان "تمام رازهایی که نمی دانست"، "جایی همان بالا" و "روی تاریک انزلی" کار می کنم، برای همین ممکنه فرصت نکنم زیاد داستان منتشر کنم. به علاوه با شروع مدرسه مشغول تر میشم. دارم به طور جدی روی رمان های "تمام رازهایی که نمی دانست" و "جایی همان بالا" کار می کنم، ولی "روی تاریک انزلی" رو برای سرگرمی می نویسم. روی تاریک انزلی توی رده سنی نوجوان و ژانر وحشت قرار می گیره و احتمالا به زودی فصل اولش منتشر میشه ;)

تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.