لیست آخرین پیام های Writer_crow

Writer_crow
۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

پیش نمایش داستان "آسمان مهتابی" رو اشتراک گذاری کردم؛ داستانی که چند روزه که ایده ش به ذهنم رسیده، با این فرق که قرار بود با موضوع سندرم رت باشه ولی از اونجایی که درباره ش آگاهی کافی نداشتم، موضوعش رو یه کم تغییر دادم. تا فردا (۹ آذر) داستان رو کاملش می کنم و بعد از ویرایش اشتراک گذاری می کنم :)

Writer_crow
۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

از اونجایی که مدرسه ها باز شده کمتر وقت می کنم داستان بنویسم و به خاطر همین احتمالا منتشر شدن فصل های دیگه روی تاریک انزلی بیشتر طول می کشه، با این حال سعی می کنم حداقل هفته ای یه فصل بنویسم :)

Writer_crow
۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۴

ایده رمان روی تاریک انزلی باعث شد که از منطقه امنم خارج بشم و به نوشتن داستان های ترسناک رو بیارم. این اولین داستان ترسناکیه که دارم می نویسم، برای همین شدیدا به نظرات و انتقادات شما نیاز دارم.

Writer_crow
۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

در حال حاضر دارم روی سه تا رمان "تمام رازهایی که نمی دانست"، "جایی همان بالا" و "روی تاریک انزلی" کار می کنم، برای همین ممکنه فرصت نکنم زیاد داستان منتشر کنم. به علاوه با شروع مدرسه مشغول تر میشم. دارم به طور جدی روی رمان های "تمام رازهایی که نمی دانست" و "جایی همان بالا" کار می کنم، ولی "روی تاریک انزلی" رو برای سرگرمی می نویسم. روی تاریک انزلی توی رده سنی نوجوان و ژانر وحشت قرار می گیره و احتمالا به زودی فصل اولش منتشر میشه ;)

تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.