صفحه 1 آخرین پیام های کاربران

ghaffarisamiyar
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۲۳

چوبه دار به دلیل مشکلاتی فعلا تا اطلاع ثانوی قسمت جدید نخواهد داشت و به جای آن داستان جدیدی منتشر خواهد شد

hamon5
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۲۱

سلام و درود عزیزان یک سری از نویسندگان رو به شما معرفی می کنم یا به یادگار میذارم بعد میک نقدیشونم می کنیم. جلال فرمد نویسنده اهریمن درون:اسم داستان که کاملا نیمخونه سادس و هیچی بند مند که بیخیال شخصیتم داستانم که بیخیال ماهایا نویسنده بی پایان:با داستانت حال نکردم ولی با شخصیت خودت خیلی حال کردم نوازنده نویسنده قتل خون=هنر:اگه همینطوری ادامه بدی واقعا یک نویسنده میشی ارمیا منوچهریان نویسنده گم شده:متفاوت بود اما شخصیتی نداشت میدونی پارسا طاها نویسنده قتل های نیمه شب:خوبه اگه شخصیتی داشت بهتر هم میشد و در ضمن جوانترین نویسنده سایت عقیق نویسنده اما:واقعا داستانت خوب بود میتونی یه نویسنده بشی هستی نویسنده جانا:خیلی طولانی مینویسی و هیچ محتوایی هم نداره بعضی از فصل ها حسین یحیائی نویسنده خون خواه:کمک کنید که بهتر کنند نوشتشون رو که از نظر من نوشتشون خوب بود هونی یا حونی نویسنده نوجوان باش:بلدی مخاطب جذب کنی و داستانات داستان نیستن بیشتر دل نوشتن ببخشید ولی بازم موفق میشی در نویسندگی سونیا مالی نویسنده عشقی در جنگ غرور:وبلاگه؟ روژان نویسنده عشق بر باد رفته:اگه کسی تونست کامل این رمان یا سری رو بخون به من خلاصشو بگه درکل همگی موفق باشید.

zahra1385far
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۵۸

سلام اگه دنبالم میکنی یا نمیکنی در صورتی که یکی از داستان های من یا قسمت های آن را خواندید لطفا درباره آن به من نظر بدین چه نظرت مثبت باشه چه منفی حداقلا میفهمم که داستان خوبی براتون نوشتم یا نه ! امتحانش کنید چون من رو خوشحال میکنین با نظرتون .

hoseinzf1996
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۵۸

سلام اگه دنبالم میکنی یا نمیکنی در صورتی که یکی از داستان های من یا قسمت های آن را خواندید لطفا درباره آن به من نظر بدین چه نظرت مثبت باشه چه منفی حداقلا میفهمم که داستان خوبی براتون نوشتم یا نه ! امتحانش کنید چون من رو خوشحال میکنین با نظرتون .

hossein_yahyaei
۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۸

اولین داستانم رو با عنوان خون‌خواه روی سایت قرار دادم این داستان از روی یک داستان واقعی برداشت شده بود امیدوارم بخونید و نظر بدید

hossein_yahyaei
۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۷

حسین یحیائی هستم عاشق نویسندگی ولی تازه کار محبت کنید داستان های من رو بخونید و نقد کنید و نظر بدید مطمئن هستم که نقد و بررسی و نظرات شما دوستان کمک میکنه به من

t_parsa_razeghi
۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۰۵

بعد ماه ها یک داستان جدید منتشر شد ( هفت پنی ) اگر خوشتون اومد نظرتون رو بنویسید

Agate
۱۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۱۵

درود دوستان.داستان ِاما یکی از داستان هایی هست که واقعا علاقه مند هستم تا تمامش کنم و این اثر را به پایان برسانم.اگر بخوانید و نظر هایتان با بگویید واقعا متشکر میشوم به علت این که بنده نویسنده جدید و تازه وارد هستم و به معنایی تازه در دنیای بی وسعت و سحر انگیز قلم پا گذاشته ام و واقعا از ته دلم میخواهم که بتوانم یاد بگیرم داستان خودم را در این دنیای سحر انگیز قلم به پایان برسانم

Agate
۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۲۷

فصل اول داستان اما منتشر شد.امیدوارم که براتون جذاب باشد

m02868341
۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۸

مرسی از همه دوستان که تا الان داستانم خوندن:)) میشه برام ارزو کنید برسم به شخصیت ارغوان؟:)

Agate
۱۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۲

بعد از یه مدتی،مجبور شدم به دلایلی داستان بازماندگان رو حذف کنم.البته این به معنای متوقف شدن داستان نیست.موقعی که داستان به طور کامل تکمیل و ویرایش شد آن را در این سایت به اشتراک میذارم البته که این کار وقت زیادی را می‌برد.ولی تا آن موقع نیز داستان های جدید هم مینویسم.منتظر داستان جدید دیگه ای باشی،

m02868341
۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۱۴

سلام دوست عزیزم خوشحال میشم داستان های من رو بخوانی?

NegarMojiri
۵ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۸

لطفا پادکست داستان جدیدمو گوش بدین و از انجمنمون حمایت کنین مرسی:)... کامنت؛ هم اینجا هم برای پادکست هم فراموشتون نشه:))

husss
۵ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۰

خب،من میخوام یه سری متن هایی که جدیدا نوشتم رو بذارم،و آره قراره تو خنزرپنزر های ذهن آپلود بشن،،، و امیدوارممم بخونین و نظر بدیننن :)))?

Ermiya_M
۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۷

داستان عشق یخ زده را بعد از چندین روز فکر حذف کردم نمیخواستم نمادی از عمیق ترین خود سانسوری در تاریخ من در سایت جاودان بمونه به امید جهانی که قلم از طرف هیچکس محدود نباشه .

تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.