ژانر
جستجو در عناوین
تعداد کلمات
مرتب سازی براساس
فقط تمام شده ها
فقط داستان های در حال تایپ
زمین در نابودی 1 تمام شده

زمین در نابودی

۱۴ بهمن ۱۴۰۱

کتاب اول : روزی که یخ اتش گرفت جهانی که به سوی نابودی میرود.ظلمی به همگان روا میشود. کسی نمیداند که چه در پیش است.پسری به دنبال پادشاهی پدرش،ملکه ای در عطش انتقام و رازی که جز تلخی هیچ ندارد.اغاز یک پایان در راه است.قدرتی تاریک در نظاره این جهان و منتظر تا ...

0 0 1.1 K
ه‌ه‌هه 0 در حال تایپ

ه‌ه‌هه

۱۴ بهمن ۱۴۰۱

جعططجلخّآّمّکّّومبیآیحآنق

0 0
سقوط امپراتوری 0 در حال تایپ

سقوط امپراتوری

۱۴ بهمن ۱۴۰۱

جنگ بر کمین امپراتوری است و کسی ، از همه جا بی‌خبر ناجی امپراتوری

0 0
«ارغوان جان بخند» 2 در حال تایپ

«ارغوان جان بخند»

۱۴ بهمن ۱۴۰۱

فقط خودت را جای ارغوان بگذار و تک تک صحنه ها و نوشته ها را با جانت درک کن تا داستان زیبا شود :)

0 0 623
روی تاریک انزلی 28 در حال تایپ

روی تاریک انزلی

۱۳ بهمن ۱۴۰۱

صدای جیغ، اجساد خونین، رازهای خوفناک... در قلب انزلی، کلبه مخروبه پر رمز و رازی جا خوش کرده. هیچ کس نتوانسته از رازی که در قلب کلبه نهفته است، جان به ببرد. در آن کلبه چه خبر است؟ هیچ کس نمی داند. کارن باورش نمی شد که روزی با بزرگترین ترس زندگی اش روبرو شود؛ کلبه نفرین شده. کارن و دوستانش بر حسب اتفاق، سر از جنگل و در نهایت کلبه نفرین شده در آوردند. راه فراری نیست... فقط سه تا انتخاب دارند؛ مبارزه، فرار و تسلیم. ولی چه می شد اگر انتخاب چهارمی هم بود؟

1 9 26.3 K
دو رفیق ماجراجو = ماموریت الماس 2 در حال تایپ

دو رفیق ماجراجو = ماموریت الماس

۱۳ بهمن ۱۴۰۱

آیلا و لونا دو رفیق بسیار صمیمی هستند که بسیار عاشق داستان های جادویی هستند و ارزو دارند به یک دنیای جادویی بروند.یک روز لونا به خانه ی آیلا میرود با انجام کارهایی وارد یک دنیای جادویی میشوند. آیلا و لونا هرکدام یک قدرت جادویی به دست می اورند و باید با استفاده از این قدرت ها باید الماس را به دست آورند در این هنگام عنکبوتی بسیار بزرگ به نام جیل دنبال لونا و آیلا است که نتوانند الماس را به دست اورند چون آن الماس قدیمی است و مال جیل (عنکبوت) بوده است.

0 0 450
چرا در چهار سالگی من؟ 7 تمام شده

چرا در چهار سالگی من؟

۱۳ بهمن ۱۴۰۱

اگر دو نفر از هم جدا شوند. فقط خودشان صدمه میخورند؟ یا...درواقع در کنار حس غم شادی بیکرانی دارند؟ ممکن است به چند نفر دیگر صدمه بزنند؟ داستان زندگی دختر بچه ای که بعد از مرگش تصمیم گرفته سفره دلش را باز کند...امل دیر شده فقط من و تو حرف هایش را میشنویم.

0 7 2.4 K
همان پروانه‌ی توی ظرف مربا... 5 در حال تایپ

همان پروانه‌ی توی ظرف مربا...

۱۲ بهمن ۱۴۰۱

می‌گن زندگی ما اوتیستیک‌ها، شبیه به زندگی پروانه‌ایه، که توی شیشه مربا گیر افتاده باشه. دلش می‌خواد جلو بره و با بقیه پروانه‌ها پرواز کنه. باهاشون ارتباط بگیره، بازی کنه، توانایی‌ها و زیبایی خودش رو بهشون نشون بده... اما... نمی‌تونه. چون شیشه‌ی مربا جلوش رو می‌گیره. دوست داریم با بقیه ارتباط بگیریم؛ اکثرا توانایی‌هایی داریم که دوست داریم ازشون بهره ببریم و مثل همه‌ی آدم‌ها، دوست داریم از زندگی اجتماعی لذت ببریم. اما خب... اوتیسم، شیشه مربای ماست که ما رو توی خودش زندونی کرده. به عنوان یک دختر با اوتیسم خفیف یا همون سندروم آسپرگر، دوست دارم که برخی خاطراتم رو اینجا آپلود کنم. اگه سوالی درباره اوتیسم داشتین داخل کامنت‌ها بپرسین، با کمال میل جواب می‌دم.

2 7 6.4 K
شادِ غمگین 0 در حال تایپ

شادِ غمگین

۱۰ بهمن ۱۴۰۱

دختری عاشق و دلداده بودم..اما...

0 0 0
نامه ای از طرف عشق ♥️ 2 در حال تایپ

نامه ای از طرف عشق ♥️

۱۰ بهمن ۱۴۰۱

شعر های کوتاه از طرف عشقی که وجود ندارد

0 0 44
ارغنون 1 تمام شده

ارغنون

۹ بهمن ۱۴۰۱

داستان دل باختن ساز ارغنون به نوازنده‌اش

0 0 1.1 K
رفته تا بی‌نهایت 1 تمام شده

رفته تا بی‌نهایت

۹ بهمن ۱۴۰۱

داستان، داستان جوانکی یهودی است که در روز مصلوب شدن فردی که پنداشته می‌شود عیسی پسر مریم است در قدس الاقداس قدم می‌گذارد.

0 0 632
پل زنجیری 1 در حال تایپ

پل زنجیری

۹ بهمن ۱۴۰۱

دختری که زندگی اش با چند دوست دیوانه تغییر میکند??

0 0 344
یادداشت های قتل 1 در حال تایپ

یادداشت های قتل

۸ بهمن ۱۴۰۱

قتل هایی در حال وقوع است اما این بار با این تفاوت که این قاتل ها راهنما دارند ، کسی برایشان نوشته است که چطور بکشند ، کسی برایشان چگونه قاتل شدن را نوشته است و حالا کسی باید جلوی این قاتل های سازمان دهی شده را بگیرد که خودش قوانین را نوشته است .

1 1 1.7 K
شنوای دیدن 1 در حال تایپ

شنوای دیدن

۶ بهمن ۱۴۰۱

شنیدن فقط یک بعد امر است.

0 0 849
تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.