درباره Ermiya_M

  ارمیا منوچهریان
  تهران
  16 ساله
  تاریخ عضویت: ۲۷ خرداد ۱۴۰۲

از بچگی فکر هایی توی ذهنم بود که نمیتونستم با حرف زدن توصیفشون کنم به همین خاطر تصمیم گرفتم داستان بنویسم....
ارتباط با من : [email protected]

آخرین پیام

  ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ ۱۴:۴۹

باید اعلام کنم اگر نویسنده ای عنوان داستان خودش را گیلار یا هریک از عناوین داستان های من گزاشته ، سرقت ادبی انجام داده است ، و من از نظر اخلاقی و قانونی به عنوان نویسنده داستان اصلی راضی نیستم .

داستان های Ermiya_M

12 داستان منتشر شده
رستگاری 0 در حال تایپ

رستگاری

۳۱ مرداد ۱۴۰۲

بعد از تلاش های بی وقفه ازرائیل شهر سنت لوییس به مکانی امن تبدیل شد ، زمانش فرا رسید ، این شهر نیازی به قهرمان ندارد ! . زمانش رسیده که ازرائیل به دنبال حقیقت خودش ، به سفری بی بازگشت برود !

0 0
گیلار 8 تمام شده

گیلار

۸ مهر ۱۴۰۲

از وقتی که وارد این روستا شدم اتفاقات عجیبی میفتادند ، بعضی بهش میگفتند ماورالطبیعه اما باید دلیل دیگه ای هم باشه ، باید توضیحی باشه ، باید راهی باشه !

1 2 5.9 K
نبرد بینهایت 10 تمام شده

نبرد بینهایت

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

جهان همیشه درگیر نبرد دو گانه ها بوده ، نور و تاریکی ، خوب و بد ، سرسبزی و خشکی و .‌‌.. در این داستان باهم به سفری از ابتدای جهان تا انتهای جهان خواهیم داشت و نگاهی به این جنگ ها می اندازیم . 《 این داستان هیچ عقیده ای را تایید و رد نمیکند 》

0 0 7.2 K
شوالیه سنت لوییس 7 تمام شده

شوالیه سنت لوییس

۱۹ مرداد ۱۴۰۲

چند سال از فعالیت اَزرائیل به عنوان قهرمان شهر سنت لوییس میگذرد و او شهرت زیادی به دست آورده است در این زمان یک شنل پوش دیگر در شهر ظهور میکند که اهداف و برنامه های متفاوتی با اَزرائیل دارد

0 5 3.9 K
شکست قلم 4 تمام شده

شکست قلم

۴ مرداد ۱۴۰۲

همیشه گفته میشود که داستان ها دارای فضا و دنیای خاص خود هستند ، از داستان های عاشقانه گرفته تا داستان های ترسناک و ...،از داستان های کوتاه گرفته تا رمان های بلند . اما یک چیز در همه آنها مشترک است 《آنها واقعی نیستند ! 》 اما چه میشود اگر یک نویسنده با چیزی که نوشته است روبه رو شود ؟

0 0 2.2 K
عشق یخ زده 5 تمام شده

عشق یخ زده

۳۱ تیر ۱۴۰۲

روزی از روز ها دختری ۱۸ ساله محل زندگی خود را به شهری به نام 《 شهر یخ زده 》 تغییر میدهد ، در این شهر سرد او با دو نفر آشنا میشود .

0 0 1.9 K
برخواسته از غبار 5 تمام شده

برخواسته از غبار

۲۴ تیر ۱۴۰۲

تمام قهرمان ها از جایی شروع کردند ، اما این داستان شروع اَزرائیل را از ابتدا روایت میکند .

0 2 2.2 K
به سمت نور بیا ! 2 تمام شده

به سمت نور بیا !

۸ شهریور ۱۴۰۲

تا حالا درباره عشق های یک طرفه شنیدید ؟ این داستان یکی از اونهارو روایت میکنه ! خون آشام ها به نور خورشید حساس هستند و باعث ضعیف شدن و در نهایت مرگ اونها میشه اما اگه یک خون آشام عاشق خورشید بشود چه اتفاقی میفتد ؟

0 4 1.2 K
بیا قایم موشک بازی کنیم 1 تمام شده

بیا قایم موشک بازی کنیم

۱۴ شهریور ۱۴۰۲

بیا قایم موشک بازی کنیم . من چشم میزارم و بعد پیدات میکنم

1 1 30
شانس 3 تمام شده

شانس

۱۲ تیر ۱۴۰۲

راجب زندگی یک دختر بدشانس و شکست خورده به اسم امیلی که روزی بعد از ملاقات با یک معجزه زندگی اش به کلی تغییر میکند .

0 1 1.1 K
بازی مرگبار 5 تمام شده

بازی مرگبار

۱۶ تیر ۱۴۰۲

خطر اسپویل : 《لطفا اگر داستان تسلی دهندگان را نخواندید این داستان را نخوانید زیرا این داستان دنباله داستان قبلی است 》 خلاصه ی داستان : بعد از ماجرا های داستان قبلی ازرائیل و هِلِن خودشون رو در توکیو دیدند اما نه توکیویی که میشناختند ، اتفاقاتی افتاده بود که با چیزی که واقعیت داشت متفاوت بود در همین حین است که شخصی را میبینند که دیدنش براشون باور نکردنی بود .

1 0 3.1 K
تسلی دهندگان 5 تمام شده

تسلی دهندگان

۹ مهر ۱۴۰۲

راجب یک گروه تروریستی در سال ۲۰۳۸ که هدف دارند همه انسان های کره زمین رو بجز ۳۰۰ میلیون نفر را بکشند... قهرمان های داستان باید جلوی این اتفاق رو بگیرند

1 1 5.4 K
تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.