تبادل نظر در تالارهای گفتگو

برای ایجاد تاپیک باید ابتدا در سایت عضو شوید و وارد حساب کاربری خود شوید.
mahya89 استارتر تاپیک کاربر تعداد پست ها : 12

ایده

159 بازدید | 7 پست
سلام و عرض ادب خدمت تمامی خوانندگان و نویسندگان محترم سایت.
نویسنده ی رمان «بی پایان» هستم. و با اینکه هنوز حمایت آنچنانی از طرف خوانندگان عزیز دریافت نکردم (☹️) ولی احتمالا به زودی فصل 11 رو منتشر میکنم...البته من برای چیز دیگه ای این تاپیک رو گذاشتم.
تازگی ها به فکر نوشتن یک داستان کوتاه افتادم که کم کاری هام توی سایت رو(حتی اگه خوانندگان باعثش باشن ☹️) جبران کنه. ولی هیچ ایده ای به ذهنم نمیاد یا حتی اگر ایده ی خوبی پیدا کنم، به درد یک داستان کوتاه نمی خورده و خودش یه رمان بلند بالا میشه! ممنون میشم اگه کمی در زمینه ی نوشتن داستان کوتاه کمکم کنید(و اضافه میکنم که من وبلاگ سایت -ده ایده ی برتر برای نوشتن داستان کوتاه- و چند مطلب دیگه رو خوندم) و نکاتی رو عرضه کنید.
باتشکر ویژه از همکاری تون💝
۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳
SMMM کاربر تعداد پست ها : 9
سعی کنید از موضوع هایی مثل معضلات جامعه استفاده کنید. این موضوعات همیشه طوری هستند که نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه نوشته میشن. موضوع هایی مثل اعتیاد در جامعه(یا در زندگی خانوادگی)، افسردگی و فشار های تحمیلی سن نوجوان و خیلی موضوعات دیگه
۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۵
kianoosh2003 کاربر تعداد پست ها : 8
با سلام ، من میتونم چندتا موضوع رو در سبک نوشته های خودم به شما معرفی کنم که اگه خواستید از بین اونا موضوعی رو برای داستان کوتاهتون انتخاب کنید:
مشاور مخفی ، رقص با استخوان ، هدیه دریا ، شکل بی چهره ، ناسازگاری ، طول موج ها ، زندگی پس از زندگی ، خاطرات بی وفا ، واقعیت یک توهم است ، شاهزاده گرگ ، پری در باغ ، سقوط رویا ، مِه ، ارکیده سیاه ، نگهبان ، از تاریکی روشنایی می آید.
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.
۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۶

سعی کنید از موضوع هایی مثل معضلات جامعه استفاده کنید. این ...

ممنون:) با این نکته نظر ها اولین داستان کوتاهم نوشته شد.
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷

با سلام ، من میتونم چندتا موضوع رو در سبک نوشته های خودم ...

بابت ایده ها ممنونم! میتونم باهاش کوتاه نویسی کنم... خدا رو چه دیدی،شاید حتی یکی دو تا رمان خوبم از توش دراومد!
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹
kianoosh2003 کاربر تعداد پست ها : 8

بابت ایده ها ممنونم! میتونم باهاش کوتاه نویسی کنم... خدا رو ...

خواهش میکنم. منتظر دیدن داستان های جدید خواهم بود.
۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۸
SMMM کاربر تعداد پست ها : 9

ممنون:) با این نکته نظر ها اولین داستان کوتاهم نوشته شد.

خوشحالم که مفید واقع شد🙏🏻
۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲
Writer_crow کاربر تعداد پست ها : 29

سلام و عرض ادب خدمت تمامی خوانندگان و نویسندگان محترم سایت. نویسنده ...

می تونی درباره شخصیتی بنویسی که یه معلولیت یا اختلالی داره و با مشکلات مربوط بهش دست و پنجه نرم می کنه. من در حال حاضر دو تا ایده داستانی دارم که هنوز ننوشتمشون ولی شخصیت اصلی یکی از اونها اوتیستیکه و اون یکی آلبینو داره.
لازم نیست فقط درباره مشکلات واقعی بنویسی. میتونی اختلال های دیگه ای هم خلق کنی. مثلا اولین داستان من درباره دختریه که به صورت مادرزادی به شکل یه پانتومیم باز بوده. به هر حال اگه یه کم خلاقیت به خرج بدی میتونی چیزهای جالبی خلق کنی😊
۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۲

برای پاسخ به این تاپیک باید ابتدا در سایت عضو شوید و وارد حساب کاربری خود شوید.

جدیدترین تاپیک ها:

تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.