درباره kianoosh2003

  kianoosh
  تاریخ عضویت: ۱۲ دی ۱۴۰۰

حتی در تاریک ترین زمان ها می توان خوشبختی را پیدا کرد فقط اگر یک نفر به یاد بیاورد چراغ را روشن کند.
کتاب هری پاتر و زندانی آزکابان – جی کی رولینگ
لینک کانال تلگرام: https://t.me/Goxeatoporiaworld

آخرین پیام

  ۴ دی ۱۴۰۱ ۰۱:۰۱

در قسمت اول افسانه الهیات با چهار زبان آشنا میشید. و در آینده با دستور زبان آنها و همچین زبان های بیشتری آشنا میشوید.

داستان های kianoosh2003

4 داستان منتشر شده
افسانه الهیات 1 در حال تایپ

افسانه الهیات

۱۵ شهریور ۱۴۰۲

افسانه الهیات ، روایت گر داستان آفرینش جهان و خلق گونه ها و جهان های مختلف توسط ارالیل آیناراگ و داستان های پیرامون آن در 4 دوران و پیش از آن است. این داستان زمان صلح است ، زمانی که خدایان هنوز وجود داشتند ، تایتان ها آزاد بودند ، اژدهایان در آسمان فرمانروانی میکردند ، اِلف ها و اِنت ها زمین را سبز میکردند و شیاطین و فرشتگان با هم نمی جنگیدند... ولی صلح ها پایدار نیست و شعله های جنگ همیشه در انتظار فرصتی هستند تا خود را نشان داده و همه چیز را فرا بگیرند اما همیشه کسانی هم هستند که با آن مقابله کرده و بر آن برتری پیدا کنند ، اما همه باید بدانند که شر هرگز به خاک سپرده نمی شود چون همه چیز باید همیشه در تعادل باشد ، چون اگر تعادل از بین برود ، آشوب برمیخیزد و همه چیز را از بین میبرد و این است افسانه الهیات.

0 0 4.3 K
ذهن ما انگیزه ها و خواسته ها 3 در حال تایپ

ذهن ما انگیزه ها و خواسته ها

۶ مرداد ۱۴۰۱

ذهن ما بهترین و در عین حال ترسناک بخش وجود ما ، جایی که تخیل در آن شکل میگیرد. تخیل به ما هدف میدهد ، هدف به ما انگیزه میدهد ، انگیزه به ما اراده میدهد و در نهایت اراده به ما قدرت انجام کار ها برای رسیدن به اهدافمان را میدهد ، که همه آنها با یک جرقه در ذهن ما ایجاد میشود. ارتباط بین ذهن ما و خود ما چیز بسیار عجیبی است ، در حالی که به نظر می رسد هیچ ارتباطی با هم ندارند این دو به طرز فوق العاده ای ارتباط محکمی با یکدیگر دارند که به ما یاد آوری میکند ، که افکار ما چه خوب و چه بد به طور مستقیم و غیر مستقیم بر ما و رفتار ما تاثیر میگذارند و در عین حال رفتار ما نیز بر افکار ما تاثیر میگذارد و برای همین همیشه باید تعادل را در بین افکار و رفتار نگه داشت و به آینده ای بهتر امید داشت. و تنها یک چیز است که دسترسی به امید را غیرممکن می‌سازد: ترس از باخت.

0 4 3.5 K
سنگ های والینورز 11 در حال تایپ

سنگ های والینورز

۵ دی ۱۴۰۲

14 سنگ برای جاودانگی 14 ماهیت برای نظم دادن 14 قدرت برای فرمانروایی 14 اراده برای پیش رفتن 14 موحبت برای یاری کردن 14 نفرین برای نابود کردن 14 سنگ والینورز برای کنترل کردن 14 داستان برای تعریف شدن این است داستان سنگ های آسمانی و داستان های پیرامون آن. اسپین افی بر داستان ارباب تاریکی که به نحوه به وجود آمدن سنگ های والینورز و داستان های پیرامون آنها می پردازد.

7 6 22.2 K
ارباب تاریکی: سقوط رهبر 3 در حال تایپ

ارباب تاریکی: سقوط رهبر

۳۰ تیر ۱۴۰۲

چه می شود اگر بفهمیم تمام دانسته های ما راجب کسی یا چیزی اشتباه است؟ چه می شود اگر بفهمیم کسی که به او عشق می ورزیم با تمام وجود از ما متنفر است و نفرت دارد؟ چه می شود اگر بفهمیم صمیمی ترین دوستنمان دشمنان قسم خورده ما هستند؟ چه می شود اگر بفهمیم هیچ پایانی برای درد و رنج های ما وجود ندارد؟ چه می شود اگر بفهمیم آدم هایی که فکر می کردیم خوب هستند ، پلید باشند؟ چه می شود اگر بفهمیم تاریکی به آن سیاهی که به نظر می رسد نیست و روشنایی میتواند سیاه تر از هر تاریکی باشد؟ چه می شود اگر بفهمیم شیاطین به آن بدی که به نظر می رسند نیستند و فرشتگان هم به آن خوبی که به نظر میرسد نباشند؟ داشتن ماهیت خوب و روشن همیشه به معنای خوب بودن نیست و داشتن ماهیت بد و تاریک همیشه دلیل بر بد بودن نیست.

8 6 8.4 K
تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.