درباره Shabnam_hakimhashemi

  شیدا و شمس
  تاریخ عضویت: ۱۷ تیر ۱۴۰۱

آخرین پیام

Shabnam_hakimhashemi پیامی تاکنون اضافه نکرده است.

داستان های Shabnam_hakimhashemi

7 داستان منتشر شده
قسمتی بسیار کوتاه از قصه_داستان «رقص کیهانی» از مجموعه داستان «شیدا و شمس» 1 در حال تایپ

قسمتی بسیار کوتاه از قصه_داستان «رقص کیهانی» از مجموعه داستان «شیدا و شمس»

۲۰ مرداد ۱۴۰۱

در این‌جا قسمتی بسیار کوتاه از قصه_داستان «رقص کیهانی» را می‌خوانید که چهارمین و آخرین داستان است از مجموعه داستان «شیدا و شمس.» ............ نویسنده: شبنم حکیم هاشمی .......... ناشر: انتشارات امید سخن ........ چاپ اول: ۱۴٠٠، چاپ دوم: ۱۴٠۱ ........ در صورت تمایل به تهیه‌ی این کتاب به ایمیل نویسنده پیغام دهید: [email protected] .... یا می‌توانید این کتاب را از سایت «۳٠بوک» تهیه کنید.

0 1 213
قسمت بسیار کوتاهی از داستان «باغ موسیقی» یا «آوازبانو» از مجموعه داستان «شیدا و شمس» 1 در حال تایپ

قسمت بسیار کوتاهی از داستان «باغ موسیقی» یا «آوازبانو» از مجموعه داستان «شیدا و شمس»

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

در این‌جا قسمت کوتاهی از داستان «باغ موسیقی» یا «آوازبانو» را می‌خوانید که سومین داستان از مجموعه داستان «شیدا و شمس» محسوب می‌شود. در صورت تمایل به خواندن داستان کامل، لازم است که کتاب «شیدا و شمس» را تهیه کنید. برای تهیه‌ی کتاب، به ایمیل نویسنده پیغام دهید: [email protected] یا می‌توانید کتاب را از سایت «۳٠بوک» تهیه کنید. ....... مجموعه داستان «شیدا و شمس»، نویسنده: شبنم حکیم هاشمی، ناشر: انتشارات امید سخن

0 3 430
قسمتی بسیار کوتاه از «قصه‌ی آناهیتا» از کتاب «شیدا و شمس» 1 در حال تایپ

قسمتی بسیار کوتاه از «قصه‌ی آناهیتا» از کتاب «شیدا و شمس»

۹ مرداد ۱۴۰۱

در این‌جا قسمت بسیار کوتاهی از «قصه‌ی آناهیتا» را می‌خوانید که دومین داستان از مجموعه داستان «شیدا و شمس» محسوب می‌شود. این داستان درباره‌ی «آناهیتا» نوشته شده که در اسطوره‌های باستانی ایران الهه‌ی آب و باران بوده است. برای نوشتنش، از اطلاعات موجود در منابعی درباره‌ی اساطیر استفاده شده، و ماجراها با تخیل نویسنده تلفیق شده است. .............. نویسنده: شبنم حکیم هاشمی، ناشر: انتشارات امید سخن، چاپ اول: ۱۴٠٠ چاپ دوم: ۱۴٠۱ ................ در صورت تمایل به تهیه‌ی این کتاب، به ایمیل نویسنده پیغام دهید: [email protected] و یا می‌توانید کتاب را از سایت «۳٠بوک» تهیه کنید.

0 0 278
قسمتی بسیار کوتاه از داستان «شیدا و شمس» 1 در حال تایپ

قسمتی بسیار کوتاه از داستان «شیدا و شمس»

۶ مرداد ۱۴۰۱

در این‌جا، قسمتی بسیار کوتاه از داستان «شیدا و شمس» را می‌خوانید که اولین داستان از مجموعه داستان «شیدا و شمس» است. نویسنده: شبنم حکیم هاشمی، ناشر: انتشارات امید سخن، چاپ اول: ۱۴٠٠، چاپ دوم: ۱۴٠۱. در صورت تمایل به خواندن داستان کامل «شیدا و شمس»، جهت تهیه‌ی کتاب، به ایمیل نویسنده پیغام دهید: [email protected] و یا می‌توانید کتاب را از سایت ۳٠‌بوک تهیه کنید.

0 0 216
چه مسیرهایی در کتاب «شیدا و شمس» طی می‌شود؟ 1 در حال تایپ

چه مسیرهایی در کتاب «شیدا و شمس» طی می‌شود؟

۴ مرداد ۱۴۰۱

کتاب «شیدا و شمس»، نویسنده: شبنم حکیم هاشمی، نوبت چاپ اول: ۱۴٠٠، نوبت چاپ دوم: تیر ۱۴٠۱، ناشر: انتشارات امید سخن، هزینه: 38 هزار تومن ................................. در این کتاب، کی به کی می‌رسد؟

0 0 57
کتاب «شیدا و شمس» چگونه نوشته شد؟ 1 در حال تایپ

کتاب «شیدا و شمس» چگونه نوشته شد؟

۴ مرداد ۱۴۰۱

برای نوشتن داستان‌های کتاب «شیدا و شمس» از سماع تا رقص کیهانی، از شعر تا موسیقی، از قصه تا اسطوره طی طریق کردم!

0 1 152
معرفی کتاب شیدا و شمس 1 در حال تایپ

معرفی کتاب شیدا و شمس

۴ مرداد ۱۴۰۱

کتاب «شیدا و شمس»، نویسنده: شبنم حکیم هاشمی، نوبت چاپ اول: ۱۴٠٠، نوبت چاپ دوم: تیر ۱۴٠۱، ناشر: انتشارات امید سخن، هزینه: 38 هزار تومن ........................... این کتاب مجموعه‌ای از چهار داستان است به نام‌های شیدا و شمس، قصه‌ی آناهیتا، باغ موسیقی، رقص کیهانی.

0 0 124
تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.