تبادل نظر در تالارهای گفتگو

برای ایجاد تاپیک باید ابتدا در سایت عضو شوید و وارد حساب کاربری خود شوید.
ZahraB استارتر تاپیک کاربر تعداد پست ها : 9

معرفی کتاب یاداشت های شیطان

42 بازدید | 4 پست
سلام

کتاب «یادداشت های شیطان» آخرین نوشته نویسنده روس، «لیانید آندری یف» است. آندری یف در این رمان با استفاده از مکاشفه ی یوحنا، سقوط شیطان به زمین را به تصویر می کشد. اما بر خلاف بسیاری از کتب دینی و غیر دینی، این بار شیطان نه به دستور خدا و نه برای وسوسه و جنگ با انسان، بلکه برای شناخت انسان پا به زمین می گذارد. او برای این هدف، میلیاردری معروف بنام «گرنی واندرهود» را انتخاب می کند. انتخابی که تجربه ی درد و عشق انسانی را به او نشان می دهد.

لذت متن:🙂

قسمت هایی از کتاب یادداشتهای شیطان 👇
«من هنوز دوستت ندارم آدمیزاد، اما در این شب وقتی به رنج هایت، تن شکنجه دیده و روحت، که تسلیم تصلیبی ابدی شده ، فکر می کردم، بارها نزدیک بود گریه کنم. برای گرگ، گرگ بودن خوب است، برای خرگوش، خرگوش بودن و برای کرم هم کرم بودن؛ چرا که روح آن ها تار و حقیر است و اراده شان تسلیم. اما تو ای انسان، خدا و شیطان را همزمان در وجود خود جمع داری و این دو در چنین کالبد تنگ و تاریکی چه وحشتناک با هم در ستیزند! گرگ بودن، غلبه بر مغلوب، گرفتن گلوی او و نوشیدن خونش سهم خدای وجود توست و خرگوش بودن، پنهان کردن گوش ها در پس پشتی خمیده هم سهم شیطان!»

امیدوارم لذت برده باشید (:
منتظر نظراتتون هستم...
۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۳
MmM کاربر تعداد پست ها : 5
وای خیلی دلم میخواد کتابشو بخونم...
ممنونم ازت
۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۶
ZahraB استارتر تاپیک کاربر تعداد پست ها : 9

وای خیلی دلم میخواد کتابشو بخونم... ممنونم ازت

منم
اما نمیدونم چرا هر کاری کردم پی دی افش را نتونستم پیدا کنم ):
(:
۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
nobody کاربر تعداد پست ها : 26
معرفی جالبی بود! حس می‌کنم ارزش امتحان کردن رو داره👌🏻
۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
nobody کاربر تعداد پست ها : 26
معرفی جالبی بود! حس می‌کنم ارزش امتحان کردن رو داره👌🏻
۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹

برای پاسخ به این تاپیک باید ابتدا در سایت عضو شوید و وارد حساب کاربری خود شوید.

جدیدترین تاپیک ها:

تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.