تبادل نظر در تالارهای گفتگو

برای ایجاد تاپیک باید ابتدا در سایت عضو شوید و وارد حساب کاربری خود شوید.
Writer_crow استارتر تاپیک کاربر تعداد پست ها : 29

پیشنهاد کتاب علمی تخیلی

77 بازدید | 5 پست
سلام به همراهان فصل یک. لطفا چند تا کتاب علمی تخیلی برای رده سنی نوجوان (ترجیحا ۱۲+) معرفی کنید و موضوعش رو هم بگید تا بقیه علاقه مندان به کتاب های علمی تخیلی هم باهاشون آشنا بشن :)
۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۵
kianoosh2003 کاربر تعداد پست ها : 8
با سلام. من میتونم چند تا کتاب رو که خودم هم خوندم رو به شما معرفی کنم: 1.دونده هزار تو ، 2.سنت شکن ، 3.بازی های گرسنگی و 4.سفر به مرکز زمین که از کتاب هایشان فیلم هم ساخته شده و احتمالا فیلم هاشون رو هم دیدین. 5.فرانکشتاین(اثر مری شِلی) ، 6.ایستادگی(اثر استیون کینگ) ، 7. سیلماریلیون(اثر جی. آر. آر. تالکین) این کتاب ها رو من خوندم و کتاب های خوبی هم بودن ، التبه کتاب های دیگه هم هستند مثل هری پاتر ، ارباب حلقه ها و بازی تاج و تخت و... ولی من اونا رو نخوندم.
۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
mahya89 کاربر تعداد پست ها : 12
با سلام به همه ی نویسنده ها و خواننده های فصل یک. اینا فهرست 10 تایی های موردعلاقه ی خودم هست...
1.افسانه ایکاباگ
2.حواس جمع
3.سفر پر رمز و راز کایوت سانریز(سانرینز؟ مطمئن نیستم)
4.مجموعه مدرسه جاسوسی
5.هر دو در نهایت می میرند
6.زنان کوچک
7.بابا لنگ دراز
8.تیزگوش
9.باغ مخفی
10.دور دنیا در 80 روز
۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۳
NegarMojiri کاربر تعداد پست ها : 17
در درجه اول می‌خوام یک کتابی رو معرفی کنم که واقعا نادیده گرفته شده برخلاف فوق‌العاده بودنش. حتی به نظرم این کتاب بیشتر از هری پاتر نباشه، کمترش نیست.
شاید اسمشو شنیده باشین، شاید حتی کتاب اولشو خونده باشین و شاید حتی اون فیلم واقعا افتضاحی که براش نیمه کاره ساختن رو دیده باشین:
حماسه دارن شان(قصه‌های سرزمین اشباح یا خون‌آشام‌)
مجموعه دوازده جلدی نوشته ی دارن شان
از فوق‌العاده‌ترین کتاب‌های ژانر فانتزی و تخیلی هست از دستش ندین.
۱۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
Writer_crow استارتر تاپیک کاربر تعداد پست ها : 29

با سلام به همه ی نویسنده ها و خواننده های فصل یک. اینا فهرست ...

اگه اشتباه نکنم افسانه ایکاباگ نوشته خانم جی کی رولینگه آره؟ موضوعش چیه؟
۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
mahya89 کاربر تعداد پست ها : 12

اگه اشتباه نکنم افسانه ایکاباگ نوشته خانم جی کی رولینگه ...

بله درسته...راجع به هیولای افسانه ای به نام ایکاباگه و یکی از نزدیکان پادشاه برای اینکه کاری رو که خودش کرده پنهان کنه،تقصیر رو گردن هیولا میندازه...
درکل داستان جالبیه
۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۷

برای پاسخ به این تاپیک باید ابتدا در سایت عضو شوید و وارد حساب کاربری خود شوید.

جدیدترین تاپیک ها:

تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.