درباره DreamWalker866

  سپهر درویش
  Burbank
  18 ساله
  تاریخ عضویت: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

>)Chasing dreams, not perfection(<

آخرین پیام

  ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ ۱۶:۱۲

سلام به همه! امیدوارم حالتون خوب باشه! سپهر هستم. "تالار وحشت ۱: دروغگو دروغگو" چند روز قبل تکمیل شد. بهتون پیشنهاد میکنم که حتما بخونینش. اتفاقات جالب و عجیبی توش میوفته. نظرتون رو هم در بخش دیدگاه بنویسید. خوشحال میشم بازخورد هاتون رو بخونم و سعی کنم ایرادات رو برطرف کنم. اگه خواستین، من رو دنبال کنین تا داستان های جدیدم رو از دست ندین. تالار وحشت ۲ رو هم دارم مینویسم. اما پیشنهاد میکنم که فعلا نرین سراغش. بزارین تکمیل بشه تا همشو یه جا بتونید بخونید و چیزی رو از دست ندین! سپاس!

داستان های DreamWalker866

7 داستان منتشر شده
خیابان هراس: ۱۹۶۵ 0 در حال تایپ

خیابان هراس: ۱۹۶۵

۳۰ خرداد ۱۴۰۳

روبی لِین، خواننده ای با استعداد و عضوی از گروه موسیقی مدرسه است. پس از اتفاقی که برای دوست صمیمی اش می افتد، روبی شروع به دیدن کابوس ها و تخیلات ترسناکی میکند و کار های ناخواسته و وحشتناکی انجام میدهد. همین موضوع باعث میشود که مهمانی دوستانش را به تلاشی برای بقا تبدیل کند.

0 0
شکارچیان ارواح: میراث 0 در حال تایپ

شکارچیان ارواح: میراث

۲۱ خرداد ۱۴۰۳

به زودی...

1 0
تالار وحشت ۲: زوزه کش 3 در حال تایپ

تالار وحشت ۲: زوزه کش

۲۰ خرداد ۱۴۰۳

والتر نیومَن یک خوره لوازم الکترونیک است و به تازگی یک ابزار جدید و جالب به نام زوزه کش خریداری کرده است. این دستگاه قرار است به والتر اجازه دهد تا زوزه ارواح را ضبط کند. برخلاف ادعای دوستانش، والتر معتقد است که دستگاه، چیز هایی عجیبی ضبط کرده است. به نظر میرسد که در های تالار وحشت در حال باز شدن هستند.

0 0 2.2 K
تالار وحشت ۱: دروغگو دروغگو 33 تمام شده

تالار وحشت ۱: دروغگو دروغگو

۱۸ خرداد ۱۴۰۳

هنگامی که جک به مهمانی می آید، از دیدن دوقلوی همسان خود شوکه می شود. مشکل این است که جک دوقلوی همسان ندارد. برادرش واقعی اش حتی شبیه به او هم نیست. به نظر می رسد مهمانی امشب در تالار وحشت برگزار می شود.

0 0 27.5 K
کاترین استیسی و خیابان هراس 1 تمام شده

کاترین استیسی و خیابان هراس

۹ خرداد ۱۴۰۳

نمیدونم از کجا شروع کنم.....آخه شروعی هم نداشت! یهو سر از اونجا در آوردم. البته بهتره بگم اونجاها چون هر بار سر از یه جای جدید در می آوردم. چرخه ای که بی پایان به نظر میرسد اما بالاخره شکستمش. یا شاید هم نشکستم! تصویرم در آینه که چیز دیگری را نشان میدهد. پس سرم کجاست؟!

1 0 3 K
مه در جنگل ریون وود: بخش اول 19 تمام شده

مه در جنگل ریون وود: بخش اول

۲ خرداد ۱۴۰۳

هر وقت به آن روز فکر میکنم، هم غمگین میشوم و هم خوشحال! البته، هنوز هم شک دارم که آن اتفاقات واقعی باشند. شما هم اگر جای من بودید، همین فکر را میکردید. آخر چطور میشود که وارد یک جنگل بسیار کوچک شوید اما پایانی برایش نبینید؟ چطور میشود سر از شهری درآورید که وجود خارجی ندارد؟ چطور میتوانید با این موضوع کنار بیایید که به عقب برگشته اید؟

0 0 9 K
احضار 1 تمام شده

احضار

۹ خرداد ۱۴۰۳

تصورات و تخیلات انسان گاهی می توانند تبدیل شوند به کابوسی که گویی انسان در آن لحظه با تمام حواس و احساسات خود آن را درک و حس می کند اما گاهی اوقات اتفاقاتی می افتد که تو آرزو میکنی ای کاش تصور و تخیل بودند. مانند اتفاقی که برای من افتاد.

0 0 781
تقویت مهارت های داستان نویسی جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.